Про нас

На сьогоднішній день в Україні пропонується достатній вибір охоронних фірм, але довіритися варто лише професіоналам. Наша охоронна фірма "ВІКІНГ ТЕРНОПІЛЬ" готова до виконання найвідповідальніших завдань та надає послуги в сфері забезпечення комплексної безпеки.

Ефективність діяльності будь-якого охоронного підприємства залежить в першу чергу від кваліфікації його співробітників. Основу їх складають колишні працівники правоохоронних органів, а також підрозділів спецслужб, що володіють не тільки необхідними спеціальними знаннями, а й великим практичним досвідом у сфері запобігання правопорушень, підтримання громадського порядку та забезпечення безпеки фізичних і юридичних осіб.

Постійне підвищення кваліфікації нашими співробітниками і підтримка ними фізичної форми дозволяють нам надавати послуги з організації охорони на незмінно високому рівні.

Всі наші клієнти можуть бути впевнені, що на сторожі їхніх інтересів стоять справжні професіонали. Ми будемо раді довгостроковому партнерству, як з приватними особами, так і з підприємствами, організаціям та установами всіх форм власності.

Ваша безпека та охорона - наша справа і честь!

 

Директор ТОВ "ВІКІНГ ТЕРНОПІЛЬ"  

Палубяк Руслан Мар`янович

Адреса: м. Тернопіль вул. Білогірська 18 В  оф. 157

 

Начальник охорони ТОВ "ВІКІНГ ТЕРНОПІЛЬ"

Николишин Віталій Степанович

Адреса: м. Тернопіль вул. Білогірська 18 В оф. 157

Тел: 0680000992

Начальник відділу спецпідготовки ТОВ "ВІКІНГ ТЕРНОПІЛЬ"

Басараб Констянтин Іванович

Адреса: м. Тернопіль вул. Білогірська 18 В оф. 157

Тел: (096) 879-77-32

Інструктор ТОВ "ВІКІНГ ТЕРНОПІЛЬ"

Левицький Михайло

Адреса: м. Тернопіль вул: Білогірська 18 В оф. 157