Охорона об'єктів і фізичних осіб

Фізична охорона - комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки функціонування об'єкта, збереження його матеріального майна, захист життя і здоров'я його персоналу. Фізична охорона об'єктів здійснюється за різними схемами, найбільш зручними для Клієнтів і відповідно ситуації, що складається на об'єкті.

Охорона надається для:

Комерційних будівель (магазинів, торгових центрів, гіпермаркетів, складських приміщень); Освітніх і медичних установ (шкіл та вищих навчальних закладів, медичних клінік, аптек); Фінансових установ (банків); Розважальних закладів (різних закладів громадського харчування, нічних клубів, кінотеатрів); Підприємств сфери послуг (фітнес-центрів, салонів краси); Площ, розташованих під відкритим небом (парковок, автостоянок, автозаправних станцій, будівельних майданчиків); Комплексів житлових або промислових будівель і споруд (підприємств, житлових комплексів, котеджних селищ).

Охорона сільськогосподарських угідь може включати в себе:

Забезпечення збереження насіння під час підготовки його до посівної; Забезпечення збереження врожаю під час дозрівання; Контроль за переміщенням автотранспорту з полів; Контроль за технологічним процесом при збиранні врожаю; Забезпечення збереження зібраного врожаю.

Охорона сільськогосподарських угідь охоронцями нашої фірми може здійснюватися декількома способами:

За допомогою автотранспорту - методом патрулювання на автомобілях підвищеної прохідності (позашляховики), які обладнанні необхідною спецтехнікою. За допомогою стаціонарних постів (їх кількість визначається в залежності від розмірів та структури ландшафту угідь) з використанням вишок та одного екіпажу автопатруля для реагування на дії з неправомірного збору врожаю.